De webshop is tot half juni gesloten!

We zijn erg blij met de grote belangstelling voor onze planten, zowel online als op de kwekerij hebben we het erg druk. Ook zijn we erg druk met het kweken van mooie nieuwe planten. Zo druk dat we geen goed beeld meer hebben van de voorraad op de kwekerij. We grijpen te vaak mis bij bestellingen en levertijden lopen te veel op. We kunnen daardoor online niet meer de kwaliteit leveren die we willen.

We hebben daarom besloten de webshop te sluiten tot half juni. De kwekerij is wel normaal geopend, u bent van harte welkom!

Actaea pachypoda ‘Misty Blue’

4,50

Opvallende plant met zilvergroen gekleurd, diep ingesneden blad en witte bloemen in het late voorjaar. Na de bloei worden de stelen roder en worden witte bessen gevormd die een klein zwart oogje hebben. Goede groeier voor niet te droge grond, liefst uit de volle zon.

Planteigenschappen

Bloeikleur

Wit

Bloeitijd

mei, juni

Hoogte

60

Habitat

Bosrand, Open veld

Vochtbehoefte

normaal

Standplaats

zon, halfschaduw

Maat

P9

Bijen en/of vlinderplant

Ja

Inheemse oorsprong

nee

Snijbloem

Ja

Aantal/m2

7