De webshop is tot half juni gesloten!
We zijn erg blij met de grote belangstelling voor onze planten, zowel online als op de kwekerij hebben we het erg druk. Ook zijn we erg druk met het kweken van mooie nieuwe planten. Zo druk dat we geen goed beeld meer hebben van de voorraad op de kwekerij. We grijpen te vaak mis bij bestellingen en levertijden lopen te veel op. We kunnen daardoor online niet meer de kwaliteit leveren die we willen.
We hebben daarom besloten de webshop te sluiten tot half juni. De kwekerij is wel normaal geopend, u bent van harte welkom!
€2,50
Polvormende Tiarella met handvormig groen blad, smalle aartjes met witte stervormige bloemetjes uit roze knoppen. Mooie rode herfstkleur. Mooi als onderbeplanting onder heesters, houdt van beschaduwde standplaatsen op humusrijke grond.
Bloeikleur | Wit |
---|---|
Bloeitijd | mei, juni |
Hoogte | 30 |
Habitat | Bosrand, Open veld |
Vochtbehoefte | droog, normaal |
Standplaats | zon, halfschaduw |
Maat | Zaad |
Bijen en/of vlinderplant | Ja |
Inheemse oorsprong | nee |
Snijbloem | Nee |
Aantal/m2 | 9 |
Zaaiaanwijzing |